Par mums

SIA "Baltic Vikings"

  • Sia ‘’Baltic Vikings’’ dibināts 2006.gada 18.aprīlī. Galvenais darbības virziens ir DARBS AUGSTUMĀ IZMANTOJOT ALPĪNISMA METODES.
  • Uzņēmums nav sens, bet vadošo darbinieku pieredze jomā jau 15 gadi.
  • Lai gan uzņēmuma galvenais virziens ir darbi augstumā izmantojot alpīnisma metodes, uzņēmumam svarīgi ir nodrošināt pilnīgu projekta izpildi veicot arī saistītos darbus objektā.
  • Mēs lepojamies ar savu kolektīvu, jo esam atraduši un izveidojuši komandu, kura dara labāko darbu pasaulē.
  • Uzņēmums pastāvēšanas laikā ir atradis citas līdzīgi domājošas kompānijas ar kurām ir izveidojusies kopēja sadarbība.
  • Uzņēmums guvis lielu pieredzi sadarbībā ar Skandināvijas uzņēmumiem.

Mērķis

  • Izveidot savā jomā izcilu, efektīvu, stabilu un ilgtspējīgu uzņēmumu.
  • Gūt atpazīstamību gan Eiropā, gan pasaulē veicot dažādus augstkāpēju darbus, koku zāģēšana Kanādā, radara iekārtu montāža daudzās pasaules valstīs, naftas platformu apkalpošana Ziemeļjūrā un citur pasaulē. Vēja turbīnu montāžu un apkalpošanu pasaulē. Sakaru iekārtu montāžu citās valstīs.  Kā arī citu darbu veikšana saistībā ar darbu augstumā.
  • Izvedot labi pelnošu uzņēmumu, spējot izmaksāt darbiniekiem Eiropas Ziemeļvalstu līmeņa atalgojumu, tādejādi motivējot darbiniekus labam darbam un viņu ģimeņu palikšanai Latvijā.

Mēs

Aivars Lapsa

Mācību laikā RTK Rīgas Tehniskajā Koledžā, kurā esmu ieguvis telekomunikāciju inženiera diplomu, uzsāku darba gaitas uzņēmumā Lattelecom, kur pilnveidoju teorētiskās zināšanas praksē (Sakaru centrāļu) apkalpošanā un remontā.

Pēc tam zināšanas papildināju par kabeļu guldīšanu zemē un kabeļu kanalizācijā, kā arī to montāžu kabeļu sadalēs un kabeļu savienošanu strādājot par montieri.

Telekomunikāciju jomas zināšanas turpināju papildināt 2001 gadā uzsākot darbu Radio sakaru nodaļā. Apmācījos darbam augstumā un sāku strādāt par augstkāpēju, kur apguvu pamatzināšanas montiera darbam augstumā strādājot pie dažādas telekomunikācijas aparatūras (radio releju līniju, mobīlo bāzes staciju, interneta apraides iekārtu, u.c.) uzstādīšanu torņos un mastos

Pēc skolas beigšanas 2003. gadā turpināju strādāt Lattelecom radio sakaru nodaļā sevis izvēlētajā virzienā, pēc vairākiem nostrādātiem gadiem pārgāju strādāt uz privātu kompāniju RadioNet SIA veicot dažādus montāžas darbus augstumā.

2006. gadā kopā ar brāli nodibinājām savu uzņēmumu Baltic Vikings SIA. Piedāvājot savus pakalpojumus telekomunikāciju nozarē dažādas telekomunikācijas aparatūras montāžai. Kā galvenais virziens iezīmējas darbs augstumā. Pēc dažiem gadiem brālis piesaistās man, palīdzot sniegt pakalpojumus darbam augstumā.

Esam atraduši arī sev līdzīgi domājošos ar kuriem kopā strādājam attīstot prasmes gan, kā alpīnisti gan ,kā speciālisti mainīgajā telekomunikāciju nozarē.

Uzņēmums nedaudz izaudzis, turpināsim savu darbību izvēlētajā virzienā darot darbu, kas mums patīk vislabāk DARBS AUGSTUMĀ ,mēģinot sasniegt sevis uzstādītos mērķus.

Oskars Lapsa

Esmu ļoti priecīgs, ka varu strādāt pats savā uzņēmumā.

Pēdējos sešos gados esmu iesaistījies darbos augstumā un man patīk tas ko mēs darām!

Kādreiz biju domājis savu dzīvi saistīt ar būvniecību, tāpēc pēc Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas beigšanas, iestājos LLU LIF būvniekos.

Bet nu nepietika pacietības deldēt skolas solu, jo vairāk patika praktiskās lietas, reālā darbība. Tad nu pamēģināju pastrādāt savā nākotnes profesijā par būvdarbu vadītāja palīgu Sia „Kalnozols” – tajā laikā vienā no plaukstošākajiem uzņēmumiem.

Ātri sapratu, ka arī tas nav īstais darbs, jo vairāk patika darboties patstāvīgi un sevi pašam apliecināt.

Pēc vēl vairākiem gadījuma darbiem sāku apgūt namdara profesiju Norvēģijā un tad jau sāka likties, ka tas ir tas ko patīk darīt vislabāk, bet nu nevarēju samierināties būt projām no mājām.

Paralēli jau bija nodibināts uzņēmums un bija nepieciešamība palīdzēt darbos augstumā brāļa profesijā.

Pamēģināju – iepatikās.

Sākumā kā montieris uz zemes, vēlāk jau nokārtoju augstkāpēja apliecību un uzsāku darbus augstumā.

Tālāk tad esam turpinājuši izaugsmi kopā un esam daudz sasnieguši, jo darām to, kas patīk vislabāk.

Un tad arī viss izdodas!

Dzīvē uzkrātā pieredze tikai palīdz!

Sazinies ar mums!

Aivars Lapsa

Aivars Lapsa

Projektu vadītājs

Telefons: +371 26518587
E-pasts: aivars@balticvikings.lv
Oskars Lapsa

Oskars Lapsa

Tehniskais direktors

Telefons: +37126316851
E-pasts: oskars@balticvikings.lv

Mūsu klienti un sadarbības partneri

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!